Освіта України : європейський вибір : бібліогр. покажч. / Рівнен. держ. обл. б-ка ; уклад. Л. А. Костильова ; ред. : Л. Г. Сахнюк, З. М. Тирак. – Рівне : Волин. обереги, 2007. – 64 с.

У  травні 2005 року під час зустрічі міністрів вищої освіти країн Європи Україна офіційно приєдналась до формування єдиного освітнього, наукового і суспільно-економічного простору Європейського регіону, що дістав назву Болонський процес (від назви міста, де було підписано декларацію).

Практична реалізація ідей Болонської декларації в нашій країні значно активізувала інтерес до відповідної літератури, що і зумовило підготовку тематичного бібліографічного посібника.

У виданні представлені інформаційні джерела, наявні у фондах Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки з 2000 по квітень 2007 року, які розкривають суть Болонського процесу, різні аспекти євро інтеграційних процесів в освіті України, питання та проблеми переходу на навчання згідно модульно-рейтингової системи тощо. Посібник розрахований на освітян, науковців, викладачів, студентів та всіх, хто цікавиться процесами та змінами, що відбуваються в освітянській галузі України.


Завантажити 


  • Facebook
  • В закладки Google
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Одноклассники
  • Twitter

Прокоментуй!

Залишити відповідь