Доповідь про стан навколишнього природного середовища в Рівненській області у 2008 р. / Держ. упр. охорони навколишнього природного середовища в Рівнен. обл. – Рівне, 2009. – 208 с.

У Доповіді наведені систематизовані дані про якісний стан довкілля області в 2008 р., використання, охорону і відтворення природних ресурсів, екологічний моніторинг стану довкілля, державну політику та контроль у галузі охорони природи та природокористування, впровадження еколого-економічних реформ, здійснення регіональних екологічних програм, результати державної екологічної експертизи, поводження з відходами виробництва, екологічну та радіаційну безпеку, громадські екологічні організації і рухи, стан і перспективи наукових досліджень в галузі екології, проаналізовано вплив якості довкілля на стан здоров’я населення і демографічну ситуацію в області, охарактеризовано ключові екологічні проблеми області та визначено пріоритети регіональної екологічної політики на 2009 р.

При підготовці доповіді використовувались матеріали ряду управлінь, установ та організацій області, зокрема, головних управлінь: статистики в області, агропромислового розвитку, Держкомзему у області, житлово-комунального господарства, економіки та інвестиційної політики, промисловості та розвитку інфраструктури, ветеринарної медицини в області,  обласних управлінь: меліорації і водного господарства, лісового та мисливського господарства, з питань будівництва та архітектури, з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, освіти і науки, культури і туризму, територіального управління Держгірпромнагляду по області, Держсанепідемслужби в області, обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, обласного центру з гідрометеорології, обласного державного проектно-технологічного центру охорони родючості ґрунтів і якості продукції, центру з організації радіологічного контролю в області, Державної екологічної інспекції в області, Державної інспекції захисту рослин області, Головного держуправління охорони використання та відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства в області, Територіального управління державної інспекції з енергозбереження по області, Рівненської геологічної експедиції, територіального відділу надрокористування по області, ВП “Рівненська АЕС”, ОВКП ВКГ “Рівнеоблводоканал”, ДП „Рівнестандартметрологія”, Рівненського природного заповідника та наукових установ області тощо.


Завантажити


 

 

 

  • Facebook
  • В закладки Google
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Одноклассники
  • Twitter

Прокоментуй!

Залишити відповідь